10 klasės individualus kalbėjimas

25,00 40,00 

Kalbėjimą gausite nurodytu el. paštu 3-5 d.d. bėgyje. Su kalbėjimu taip pat gaunate:

  1. išplėstinį planą;
  2. naudotos literatūros sąrašą;
  3. galimybę konsultuotis su Kalbosegzaminas.lt iškilus neaiškumams.
  • Temą, autorius ir kūrinius galėsite įvesti paspaudę ant įsigijimo nuorodos, kai įsidėsite kalbėjimą į krepšelį ir pereisite prie mokėjimo!
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Individualus kalbėjimas – kruopščiai parengtas, pagal Tavo pageidavimus nuglūdintas darbas. Kalba paruošiama atsižvelgiant į Tavo kalbėjimo temą, pasirinktus autorius, temines kryptis ir kitus, tiesiogiai su Tavo kalba susijusius, aspektus.

Įsigydamas kalbėjimą, gali būti užtikrintas, jog Tavo kalbėjimas yra unikalus, parengtas tik Tau. Individualų kalbėjimą, atsižvelgiant į vertintojų pastabas, galima koreguoti. Taip pat visada gali konsultuotis su Kalbosegzaminas.lt komanda. Išvenk pasiruošimo rūpesčio ir užsisakyk kalbėjimą jau dabar!

Užsisakydamas kalbėjimą, pastabose įtrauk kalbėjimo pavadinimą ir autorius. Kalbėjimas (ir kalbos priedai) Jūsų el. paštą pasieks 3-5 d.d. bėgyje!*

  • Temą, autorius ir kūrinius galėsite įvesti paspaudę ant įsigijimo nuorodos, kai įsidėsite kalbėjimą į krepšelį ir pereisite prie mokėjimo!

Atsiliepimai

“Vis atidėliojau 12 klasės kalbos rašymą, kalbosegzaminas.lt man buvo visiškas išsigelbėjimas. Viskas buvo atlikta sklandžiai ir operatyviai”

- MANTAS

“Tik geros rekomendacijos. Greitai atliktas darbas.”

- Jekaterina

„Kalbą gavau tą pačią minutę po apmokėjimo. Esu labai patenkinta rezultatu!”

- Austėja
Pirkinių krepšelis