Naudojimosi taisyklės

  1. Visa informacija, pavyzdiniai kalbėjimai, esantys Kalbosegzaminas.lt svetainėje, yra skirti asmeniniam mokymuisi – kaip mokslinės žinios, pavyzdžiai, idėjos. Parsisiųsto pavyzdinio kalbėjimo kitos informacijos ar pateikties (ar jo dalies) naudojimas ir pristatymas kaip savo yra draudžiamas.
  2. Pavyzdinį kalbėjimą parsisiuntęs asmuo pareiškia ir garantuoja, kad laikysis visų savo mokymo įstaigos įstatų dėl akademinės etikos, naudos parsiųstą informaciją kaip pavyzdį, idėjų šaltinį – žinių, mokymosi ar tyrimo tikslais, o naudodamas informaciją iš parsiųsto darbo savo rašomame darbe, privalo laikytis visų citavimo reikalavimų, bei nurodyti šaltinį iš kurio paimta informacija – Kalbosegzaminas.lt darbo nuorodą.
  3. Naudotojas, pažeidęs šias sąlygas ir taisykles, trečiųjų asmenų teises, galiojančius įstatymus, yra asmeniškai atsakingas už tokius pažeidimus, jais padarytą žalą ir kitokias neigiamas pasekmes.
  4. Naudotojas, užsisakęs individualų kalbėjimą, rašinį, pastraipą ar kitą darbą, pateikti pinigų grąžinimo užklausą gali iki tol, kol darbas yra išsiunčiamas Naudotojo nurodytu elektroniniu paštu. Norėdamas atšaukti užklausą, naudotojas privalo susisiekti su Kalbosegzaminas.lt, gauti atšaukimo patvirtinimą. Pinigai negrąžinami po darbo išsiuntimo fakto.
  5. Nurodytu el. paštu gauto darbo (kalbėjimo, rašinio ar pastraipos) negalima keisti į kitą darbą.

Pirkinių krepšelis